“Зона комфорту” від компанії Ajax Systems - протипожежні продукти для Вашої зручності, оновлення інтерфейсу додатку

13.10.2022

Ajax Systems організувала захід, на якому було представлено серію пожежних датчиків, протипожежних пристроїв, які націлені на підвищення комфортного використання систем безпеки. А також, презентували новий дизайн додатку.

Розглянемо детальніше, що ж було представлено на цьому заході.

LifeQuality датчик, який призначений для вимірювання температури, СО2 та вологості повітря у приміщенні. Для отримання найбільш точних даних вимірювань, пристрій оснащено сенсорами, які зазвичай використовують у медичних приборах вимірювання. Для того, щоб дізнатися рівень концентрації вуглекислого газу в повітрі, необхідно доторкнутися до логотипу Ajax, і світловий індикатор засвітиться жовтим, червоним або фіолетовим кольором, у разі перевищення норми СО2. А вже у додатку є можливість переглянути показники та історію вимірювань. LifeQuality можна замовити з жовтня 2022р.

Завдяки вимикачу LightSwitch Ви будете мати змогу управляти пристроями освітлення на місці, чи через додаток дистанційно. Вимикач LightSwitch оснащений сенсорною панеллю, яка спрацьовує при натисканні та безконтактній активації. LightSwitch має LED-підсвітку, видає звук та вібрує, для імітації класичного вимикача. Вимикач можливо замовити з жовтня 2022р.

FireProtect 2 - серія детекторів пожежної безпеки житлового сектору. Виробник розробив димову камеру, котра має захист від комах та бруду. Для того, щоб відрізняти дим від пару, було використано спеціальний біспектральний оптичний сенсор. Також, в датчику є термістор, який необхідний для визначення збільшення температури. Ще презентували більш розширену версію датчика, який оснащений сенсором чадного газу (СО). Ці датчики є як із вбудованими батареями, так і зі змінними. З вбудованою батареєю датчик працює щонайменше 10 років, а зі змінною до 7. Також, виробник передбачив версії датчиків без димової камери, за рахунок цього вони йдуть в трохи меншому корпусі. Доступні версії з сенсорами - визначення температури (Heat), або визначення чадного газу (СО), або одночасно з 2-ма (Heat | CO).

Для удосконалення та побудови абсолютно автоматизованої системи антипотоп, компанія Ajax представила новий кран WaterStop, який служить для дистанційного перекриття води. Тобто, Ви зможете з легкістю, за допомогою додатку Ajax, чи безпосередньо на місці, перекривати воду, завдяки обладнанню, яке складається із крану і електроприводу. Останній працює від батарейок протягом 3-х років, завдяки ньому вода перекривається за декілька секунд. WaterStop доступний до замовлення з жовтня 2022р.

Що стосується оновлення додатку, задля розширення інтерфейсу додатковим обладнанням, виробник створив вкладку для можливості оперативного доступу до автоматизаційних пристроїв. Відтепер інтерфейсом враховуються рухи, будова тіла людини та контекст взаємодії. Тобто, користувач завдяки цьому може ввімкнути обладнання, без взаємодії зі смартфоном. Сортування пристроїв у новій вкладці відбувається за сторінками. Ще із нового, з'явився оновлений темний режим, нові покращені шрифти, багатоплатформенна консистентність. Всі ці функції додадуться у застосунок наприкінці 2022 року.

Також, компанія презентувала нові функції:

1. Сценарії за температурою. Обладнання від Ajax, яке показує температуру повітря у додатку, тепер може використовувати цю функцію. Це достатньо зручно. Тобто, коли температура повітря у кімнаті буде нижче 15 град, тоді обігрівач увімкнеться автоматично.

2. Функція "Коди доступу клавіатур для незареєстрованих користувачів"- необхідна, щоб призначати індивідуальні коди доступу в настройках хабу без необхідності реєструвати облікові записи.

3. Фото за тривогою. Відтепер, датчики з маркуванням PhOD мають змогу використовувати цю функцію - під час тривоги датчиків відкриття, руху чи кнопки тревоги.

Часто задаваемые вопросы
 • 🔎 Как забрать товар самостоятельно и где ❓

  Вы можете самостоятельно забрать Ваш заказ в нашем офисе по адресу: г. Киев, ул. Бажова, 12 (ст. м. «Дарница»).
  Просим заранее согласовывать Ваш визит с менеджером магазина, чтобы гарантировать наличие товара в офисе.

 • 🙌 Как я могу оплатить ❓

  Оплата товара возможна только безналичным способом.
  - Наложенный платеж в сервисе доставки.
  - Онлайн оплата
  - Безналичный расчет с НДС
  - Безналичний расчет без НДС (ФОП)

 • 💶 Как я могу сделать заказ ❓

  Заказ можно сделать по телефону (044) 228-30-04 или (095) 744-31-68 с 09.00 до 18.00 с понедельника по пятницу, с 09.00 до 17.00 в субботу или в нашем Интернет магазине - круглосуточно в любой день недели.

 • 🚀 Почему именно мы ❓

  - Огромный спектр проверенного оборудования.
  - К каждому клиенту у нас индивидуальный подход под его задачи.
  - Гарантийный срок обслуживания
  - Приемлемые цены

ПТБ

интернет-магазин безопасности